chevrons میلیون شهرداری کرمان عمرانی اعتبارات

chevrons: میلیون شهرداری کرمان عمرانی اعتبارات میلیون آتش نشانی

گت بلاگز ورزشی ورزشگاه سرد و خالی منتظر طوفان سرخ ، پرسپولیس- لخویا قطر

سرخپوشان پایتخت در مرحله یک هشتم نهایی لیگ قهرمانان آسیا امروز به مصاف لخویای قطر می روند.

ورزشگاه سرد و خالی منتظر طوفان سرخ ، پرسپولیس- لخویا قطر

به گزارش خبرنگار فوتبال و فوتسال گروه ورزشی کلوب خبرنگاران؛ دیدار رفت دو تیم فوتبال پرسپولیس و لخویای قطر در چارچوب مرحله یک هشتم نهایی لیگ قهرمانان آسیا روز سه شنبه در ورزشگاه بدون تماشاگر آزادی برگزار می شود.

سرخپوشان پایتخت به علت کارها غیر اخلاقی تماشاگران خود در بازی با الوحده امارات از سوی کنفدراسیون فوتبال آسیا علاوه بر جریمه مالی با محرومیت تماشاگران خود برابر لخویای قطر مواجه شد.

عبارات مهم : برانکو

با وجود اینکه مسئولان پرسپولیس به سرعت دست به کار شدند و نامه اعتراض خود را به تصمیمafc اعلام کردند ولی بعید به نظر می رسد که حکم محرومیت تماشاگرانش قبل از بازی با لخویا تعلیق شود.
به هر حال شاگردان برانکو در ورزشگاه خالی از تماشاگر باید به مصاف حریف قدرتمند قطری خود بروند و بدون هواداران خود کار مشکل جهت افزایش به مرحله بعدی لیگ قهرمانان آسیا دارند.
سرخپوشان پایتخت در مرحله گروهی لیگ قهرمانان آسیا با غلبه بر تیم الوحده امارات توانستند با 9 امتیاز به عنوان تیم دوم به مرحله یک هشتم نهایی افزایش کنند. آنها در این مرحله باید به مصاف لخویای قطر تیم اول گروه c بروند.
شاگردان برانکو قصد دارند در بازی رفت برابر لخویای قطر برد پرگلی داشته باشند تا صعودشان به مرحله بعد با ولی و اگر نباشد. البته آنها با حریف قدرتمندی مواجه هستند و کار مشکل برابر این تیم قطری خواهند داشت.
کمال کامیابی نیا به علت جراحی کتف خود تنها غایب پرسپولیس در این بازی است و نبود این بازیکن به دغدغه مهم برانکو جهت بازی با لخویا تبدیل شده است هست. به نظر می رسد محسن ربیع خواه جانشین کامیابی نیا در پست هافبک دفاعی شود و این بازیکن این وقت را دارد که توانایی خود را به برانکو ثابت کند. مابقی بازیکنان پرسپولیس سالم هستند و مشکلی جهت این بازی ندارند.
در آن سوی میدان؛ تیم لخویای قطر عملکرد قابل قبولی در لیگ قهرمانان آسیا داشت. این تیم با 15 گل در 6 بازی سومین تیمی است که بیشترین گل را وارد دروازه حریفان کرده هست. این تیم با میانگین 60 درصد مالکیت توپ سومین تیم برتر این مسابقه ها هست.
البته تیم لخویا عملکرد ضعیفی در خط دفاع دارد و تنها ضعف این تیم فضا دادن به مهاجمان حریف در محوطه جریمه جهت گلزنی هست. در کنار خط دفاع ضعیف از عملکرد ضعیف دروازه بان این تیم هم نباید بگذریم.
تائه هی کره ای بازیکن شاخص لخویا است که 25 سال سن دارد و در کنار بازیسازی، گلزنی هم می کند. این بازیکن شوت زن خوبی است که گل اول لخویا برابر استقلال خوزستان را همین بازیکن کره ای با یک شوت قشنگ به ثمر رساند. المعز علی هم مهاجم خطرناک این تیم است که در بازی با استقلال خوزستان، تیم قطری با سانتر بی نقص نام تائه هی و ضربه آخر المعز علی به گل سید . البته المعز علی دیدار با پرسپولیس را از دست داده هست.
لخویای قطر در فصل 17-2016 در لیگ ستارگان قطر فقط یک باخت آن هم در ورزشگاه خانگی اش برابر ام الصلال تجربه کرد و در بازی های خارج از منزل نباخته هست. این تیم 10 برد و 3 تساوی بیرون از منزل را ثبت کرده هست. لخویا در لیگ قهرمانان آسیا هم در زمین حریفان شکست نخورد و دو مساوی و یک پیروزی کسب کرد.
اگر پرسپولیس با حضور هوادارانش به مصاف لخویای قطر می رفت در آن صورت به احتمال زیاد می توانست طلسم نباختن لخویا را در خارج از منزل بشکند ولی سرخپوشان پایتخت بدون تماشاگران کار مشکل جهت رکورد شکنی دارند.
به هر حال مهدی طارمی مهاجم پرسپولیس با 6 گل زده یکی از عالی ترین گلزنان لیگ قهرمانان آسیا است و برانکو حساب خاص ای روی این بازیکن باز کرده است تا تیمش با گلزنی طارمی بتواند از سد تیم قدرتمند لخویای قطر بگذرد.
تاریخچه بازی های پرسپولیس برابر تیم های قطری
سرخپوشان پایتخت در حالی در چهاردهمین بازی برابر یک تیم قطری صف آرایی می کنند که در مجموع 13 بازی گذشته 7 پیروزی و 3 تساوی و 3 شکست در کارنامه خود دارند.
سرخپوشان پایتخت تاکنون 27 بار گل زدند و در برابر 16 بار گل خوردند. همچنین تیمهای پرسپولیس و لخویای قطر در تاریخ یک بار به مصاف هم رفتند که آن هم در سال 2015 و در لیگ قهرمانان آسیا بود. دیداری که با برتری قاطع 2 بر صفر پرسپولیس به آخر رسید. بنگر، نوری و مرحوم نوروزی در آن بازی گلزنی کردند.
برانکو جهت سومین بار بازی با یک تیم قطری را تجربه می کند. وی در دو بازی گذشته موفق به شکست تیم های قطری نشده هست. بازی با الریان قطر یک شکست و یک تساوی بدون گل جهت شاگردان برانکو به همراه داشت.
والنتین کوالنکو داور اهل ازبکستان قضاوت این بازی را برعهده دارد.
به هر حال باید دید سرخپوشان پایتخت بدون هواداران خود می توانند از سد حریف قدرتمند قطری خود بگذرند یا نه؟
انتهای خبر/

واژه های کلیدی: برانکو | بازیکن | بازیکنان | پرسپولیس | لیگ قهرمانان آسیا | تیم پرسپولیس | بازی با لخویای قطر | لیگ قهرمانان آسیا

دانلود


دانلود فایل ها

نویسنده : topsblog