chevrons میلیون شهرداری کرمان عمرانی اعتبارات

chevrons: میلیون شهرداری کرمان عمرانی اعتبارات میلیون آتش نشانی

گت بلاگز فرهنگی هنری طرح اکران افطار تا سحر چگونه باید باشد

هر چند فیلم‌های سینمایی با طرح خاص اکران رمضان مورد استقبال مردم قرار گرفته هست، ولی هنوز بسیاری از مردم نمی‌دانند که چنین طرحی در رمضان اجرا می‌شود.

طرح اکران افطار تا سحر چگونه باید باشد

به گزارش خبرنگار حوزه سینماگروه فرهنگی گروه تحریریه سایت جوان؛ طرح خاص اکران رمضان که به عنوان طرح افطار تا سحر آشنا شده است و به وسیله وزارت فرهنگ و ارشاد اسلامی و با همکاری نیروی انتظامی در سینماها برگزار می شود، در سال های گذشته با استقبال خوبی از سوی مخاطبان همراه بوده هست. طرح افطار تا سحر شرایطی را فراهم کرده است تا ماه مبارک رمضان که به فصل مرده سینما تبدیل شده است بود به یکی از فصل های مهم سینمایی در کشور عوض کردن کند.
با اجرای این طرح بود که صاحبان فیلم ها جهت اکران آثار خود در این ماه از یکدیگر سبقت می گرفتند. این در حالی است که پیش از این تنها فیلم هایی که از ابتدا جزء فیلم های کم مخاطب بودند در طول ماه مبارک رمضان به نمایش در می آمدند.

عبارات مهم : سینما

همچنین یکی از اتفاقات خوبی که با اجرای طرح اکران رمضان به وجود آمد این بود که خانواده ها این وقت را پیدا کردند تا در کنار هم به دیدن فیلم های روی پرده سینما بروند و این مسئله بسیار قابل توجه هست. در این رابطه به گواهی آمار فروش طرح اکران «افطار تا سحر» در سال گذشته این طرح موفق بوده است و توانسته بسیاری از افرادی را که علاقه چندانی به سینما نداشته اند را به تماشای فیلم در سینما علاقه مند کند.
با این اوصاف هر چند فیلم های سینمایی با طرح خاص اکران رمضان مورد استقبال مردم قرار گرفته هست، ولی هنوز بسیاری از مردم نمی دانند که چنین طرحی در رمضان اجرا می شود و می توانند تا سحر به سینما بروند و از دیدن فیلم های روی پرده لذت ببرند و اگر اطلاع رسانی دقیق در این زمینه صورت بگیرد، بی شک اسقبال بیشتری از این طرح می شود.
علاوه بر اطلاع رسانی پرسشها دیگری نیز می تواند در جذب مخاطب موفق باشد به عنوان مثال در این طرح باید فیلم های مورد علاقه مردم اکران شود. همچنین تنوع فیلم های سینمایی اکران شده است در این طرح نیز از اهمیت بسیاری برخوردار هست.
با تمام این تفاسیر با توجه به فیلم های روی پرده که ترکیبی از فیلم های طنز و درام اجتماعی می باشند، باید منتظر شد و دید که راهکارهای وزارت فرهنگ و ارشاد اسلامی جهت اجرای طرح افطار تا سحر در ماه رمضان سال 1396 دارای چه شاخصه هایی است و کدام فیلم ها وقت اکران در این طرح را پیدا می کنند.
انتهای پیام/

واژه های کلیدی: سینما | سینمایی | اجرای طرح | ماه رمضان | فیلم های اکران شده | طرح اکران ماه رمضان | فیلم سینمایی | افطار

دانلود


دانلود فایل ها

نویسنده : topsblog