chevrons میلیون شهرداری کرمان عمرانی اعتبارات

chevrons: میلیون شهرداری کرمان عمرانی اعتبارات میلیون آتش نشانی

گت بلاگز اخبار فرهنگی و هنری اثری که یک بمب واقعی است ، نمایش مایکل مور باید تعطیل شود

دونالد ترامپ در تصویر العمل به نمایش تک نفره «مضمون تسلیم من» به کارگردانی مایکل مور اعلام کرد که این نمایش باید تعطیل شود و این در حالی است که اجرای این اثر به

اثری که یک بمب واقعی است ، نمایش مایکل مور باید تعطیل شود

نمایش مایکل مور باید تعطیل شود/ اثری که یک بمب واقعی است

عبارات مهم : نمایش

دونالد ترامپ در تصویر العمل به نمایش تک نفره «مضمون تسلیم من» به کارگردانی مایکل مور اعلام کرد که این نمایش باید تعطیل شود و این در حالی است که اجرای این اثر به آخر رسیده است.

به گزارش مهر، دونالد ترامپ مدیر جمهور ایالات متحده آمریکا در تصویر العمل به نمایش تک نفره مایکل مور با عنوان «مضمون تسلیم من» که اثری سیاسی و منتقدانه نسبت به عملکرد و تصمیم گیری های ترامپ بود، در توییتر خود مطلبی را منتشر کرد.

ترامپ در توییتر خود چنین نوشته است: «با وجود اینکه این نمایش به طور کلی راجع به ریاست جمهوری نیست ولی من این اثر درهم و برهم مایکل مور را یک بمب واقعی می دانم که باید تعطیل شود.»

این در حالی است که نمایش «مضمون تسلیم من» به کارگردانی مایکل مور در ۲۲ ماه اکتبر (۳۰ مهر) در تئاتر برادوی به اجرای خود آخر داده است و بیان عبارت «باید تعطیل شود» معنایی ندارد.

مایکل مور اعلام کرده است که از تابستان سال آینده تور اجرای نمایش «مضمون تسلیم من» در خیابان های آمریکا را شروع خواهد کرد.

اثری که یک بمب واقعی است ، نمایش مایکل مور باید تعطیل شود

واژه های کلیدی: نمایش | آمریکا | دونالد ترامپ | ترامپ در توییتر | اخبار فرهنگی و هنری

دانلود


دانلود فایل ها

نویسنده : topsblog