chevrons میلیون شهرداری کرمان عمرانی اعتبارات

chevrons: میلیون شهرداری کرمان عمرانی اعتبارات میلیون آتش نشانی

گت بلاگز اخبار حوادث عزل معاون مدرسه ، ماجرای تنبیه‌بدنی یک دانش‌آموز در خوزستان

مدیر روابط عمومی آموزش‌وپرورش استان خوزستان دررابطه با تنبیه بدنی دانش‌آموزی در شهرستان شوش که منجر به آسیب شنوایی شده است هست، توضیحاتی داد. 

ماجرای تنبیه بدنی یک دانش آموز در خوزستان/ عزل معاون مدرسه

عبارات مهم : آموزش

مدیر روابط عمومی آموزش وپرورش استان خوزستان دررابطه با تنبیه بدنی دانش آموزی در شهرستان شوش که منجر به آسیب شنوایی شده است هست، توضیحاتی داد.

به گزارش تسنیم، پاره شدن پرده گوش دانش آموز بر اثر تنبیه معلم، خبری است که در بعضی رسانه ها و فضای مجاز انتشار یافته است و براین اساس، پدر یکی از دانش آموزان شهر شوش عنوان کرد: « دو روز پیش پسر 12 ساله ام هنگامیکه در صف صبحگاه مدرسه از همکلاسی خود خواسته بود جایش را با وی عوض کند از سوی ناظم مدرسه با نواختن سیلی تنبیه شد. و طبق تائید دکتر متخصص و مدارک پزشکی موجود پرده گوش سمت راست فرزندم بر اثر نواختن سیلی پاره شده است است.»

سعید رضوانی مدیر روابط عمومی آموزش وپرورش استان خوزستان در گفت وگو با خبرنگار اجتماعی خبرگزاری تسنیم، درخصوص تنبیه این دانش آموز اظهار کرد: متأسفانه به علت برخورد فیزیکی ناظم مدرسه با دانش آموز پایه ششم در شهرستان شوش و ضربه به گوش، شنوایی او دچار آسیب شده است است.

عزل معاون مدرسه ، ماجرای تنبیه‌بدنی یک دانش‌آموز در خوزستان

وی افزود: بعد از این اتفاق معاون مدرسه از محل خدمت عزل و توبیخ در پرونده وی درج شد. همچنین او به مدرسه دیگری انتقال یافته شد و پرونده به هیئت پیگیری به تخلفات اداری ارسال شده است است.

مدیر روابط عمومی آموزش وپرورش استان خوزستان با اشاره به اینکه مسئولان آموزش و پرورش به دیدار خانواده دانش آموز آسیب دیده رفته اند، گفت: در حال پیگیری اوضاع سلامت دانش آموز هستیم.

مدیر روابط عمومی آموزش‌وپرورش استان خوزستان دررابطه با تنبیه بدنی دانش‌آموزی در شهرستان شوش که منجر به آسیب شنوایی شده است هست، توضیحاتی داد. 

رضوانی با اشاره به اینکه در استان خوزستان یک میلیون دانش آموز و 67 هزار پرسنل داریم، خاطرنشان کرد: بیشترین تعداد دانش آموزان مناطق روستایی و حاشیه نشین را در کل کشور داریم و همزمان با شروع سال تحصیلی بخشنامه ممنوعیت تنبیه بدنی را ارسال کرده ایم ولی متأسفانه شاهد هستیم که در بعضی مواقع همکاران ما براساس رفتارهای هیجانی اقداماتی را انجام می دهند که منجر به ضرب دیدگی دانش آموز می شود.

وی تأکید کرد: با هر نوع تنبیه بدنی دانش آموزان مخالفیم و بارها اعلام کرده ایم که رعایت اخلاق و برخورد احترام آمیز با دانش آموزان یک اصل است.

عزل معاون مدرسه ، ماجرای تنبیه‌بدنی یک دانش‌آموز در خوزستان

واژه های کلیدی: آموزش | تنبیه | مدرسه | خوزستان | روابط عمومی | اخبار حوادث

دانلود


دانلود فایل ها

نویسنده : topsblog